Provádíme prvotřídní rukodělnou výrobu s použitím těch nejkvalitnějších materiálů. Věnujeme se převážně kovovýrobě na zákazáku.

Rádi vám vyrobíme cokoli si budete přát. Hledáte kovový výrobek zhotovený tradiční technikou, potřebujete zrenovovat cokoli jezdí nebo chcete navrhnout originální design?

Jste u nás správně, už nemusíte hledat dál!

Nabízíme konzultaci, zaměření, následnou montáž až po záruční i pozáruční servis. Dokážeme svým zákazníkům nabídnout i zcela atypickou zámečnickou výrobu, vždy podle jejich požadavků a přání.

Vyrábíme pro Vás samonosné, pojezdové, dvoukřídlé i jednokřídlé brány, zábradlí, vrata, mříže, lodní kování, části RC modelů, zahradní nábytek, vybavení prodejen, interiérové i exteriérové doplňky, rámy jízdních kol, dopňky na MTB, kitebuggy, trapézy,tuningové díly, motocyklové dopňky, kompletní renovace mechaniky, atd.

Naší prioritou je spokojený zákazník, za všech okolností dbáme na vysokou profesionalitu. Naše dlouholeté zkušenosti v oboru Vám navíc zaručují ty nejlepší služby. Preferujeme individuální přístup, a proto se plně orientujeme na potřeby a požadavky každého zákazníka.

 

Těšíme se na spolupráci s Vámi a věříme že budete spokojeni.

 

zaměření a konzultace zdarma